Podpořte výrobu ekologických legín legín

“S Láskou k sobě i světu kolem nás”
 

Udržitelnost je jednou z cest pro lepší svět. Vyrábět ekologické a stylové produkty nám dává obrovský smysl a také závazek pro naši budoucnost. Vývoj máme za sebou. Nastartovat celou výrobu však můžeme jen s vaší pomocí. Pomozte nám šířit vizi: “mít to dobré nejen v sobě, ale i na sobě”.

Rádi bychom s naší vizí pokračovali a představili vám nové produkty, na kterých poslední měsíce pracujeme.

 

 

Výsledkem je oblečení na jógu a cvičení, které spojuje styl, pohodlí a především ekologii.

Módní průmysl je jedna z nejvíce znečišťujících oblastí, proto jsme se rozhodli vydat opačnou cestou a zvolili výhradně materiály, které jsou vyrobené z recyklovaných plastů a sítí z moře. 

Vývoj máme za sebou. Nastartovat celou kolekci však můžeme jenom s vámi. Pomozte nám šířit vizi: “mít to dobré nejen v sobě, ale i na sobě”.

 

 

PROČ NÁS PODPOŘIT

  • SMYSLUPLNOST - Každý kus oblečení, který se vyrobí udržitelně je malý krůček ke změně. Využíváme materiály, které čistí naši přírodu. Plastům a sítím vylovených z moře dáváme nový život a přeměňuje je v kvalitní a funkční materiál.

  • LOKÁLNÍ VÝROBA - Celá kolekce je ručně ušitá v řemeslné dílně v Beskydech. Vyrobeno s radostí a láskou - pro vás.

  • CESTA KE ZMĚNĚ - Naše první kolekce je také náš první krok k naším cílům. Díky vaší podpoře budeme schopni začít a vydat se na cestu s dalšími udržitelnými produkty. Nabídnout lidem možnost vybrat si mezi konzumní a udržitelnou cestou.

 

ECO LEGÍNY

Naše udržitelné legíny jsou vyrobeny z recyklovaného vlákna, které nežmolkuje a je velmi příjemného na dotek. Perfektní střih se přizpůsobí každé postavě. Legíny na jógu a sport jsou neprůhledné a prodyšné. Jsou velmi pohodlné za každé situace - i na běžné nošení.

 

 

POŠLI TO DÁL

Vidět vaší radost spolu s produkty TvaLaska, je pro nás tou největší odměnou.

 

Budeme proto velice vděční, pokud si u nás vyberete jednu z našich odměn a pomůžete nám v naší společné cestě.

 

Každá zmínka, sdílení nebo přeposlaná zpráva o naší kampani je pro nás obrovskou pomoci jak šířit naši vizi dále. 

 

NAŠE HITHIT KAMPAŇ Hithit - TvaLaska ♥ ECO legíny - S Láskou k sobě a světu kolem nás

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení