O nás

 

O NÁS

Věříme, že svět je tak krásný, jak si ho uděláme. Proto s láskou tvoříme produkty pro druhé a pro radost.  Ať už je to podložka na jógu, cvičení či jiné věci.  Všechny jsou však vyrobeny z lásky pro vás.

 

manželé tva laska podlaožka na jogu 

 

KDO JSME

Jsme manželé, kteří hledali ideální podložku na cvičení, až se rozhodli si ji sami navrhnout a nechat vyrobit. Není to však pouze o ní, ale především o lásce a radosti, kterou jsme do ní vložili a kterou chceme předat dále. Na počátku to byla především touha tvořit krásné věci. Produkty, vyráběné z radosti pro radost.

 

2 luxusní jogamatky a podložky na cvičení 

 

Vytváříme moderní a designové podložky na jógu a cvičení. Jsou navrženy tak, aby se staly součástí vašich domácností a interiérů. Joga matku tedy můžete nechat stále rozloženou a zacvičit si kdykoliv během dne.

Ať už budete na naší podložce cvičit ve studiu nebo doma, naším cílem je, aby vám činila radost každou chvíli, kdy ji budete používat.

 

O PODLOŽKÁCH NA JÓGU A CVIČENÍ

Cvičení je pro nás denním rituálem. Je to chvíle, kdy jsme sami se sebou. S naším tělem a myslí. Podložka je prakticky jediná věc, kterou kromě svého těla ke cvičení potřebujeme.

Dlouho jsme nemohli najít ideální podložku, která by byla vhodná na více druhů cvičení, vypadala by hezky v moderním interiéru a zároveň byla vyrobena s ohledem na naši přírodu. Rozhodli jsme, že si tu pravou podložku navrhneme a o svou radost se podělíme spolu s vámi.

joga pdolžoky vyrobené z přírodního kaučuku

Vybrali jsme materiály, které jsou nejvíce spojené s přírodou. Naše podložky na cvičení jsou vyrobeny ze 100 % přírodního kaučuku a vrchní vrstvy z protiskluzového mikrovlákna. Protiskluzové semišové mikrovlákno má savé účinky a zajišťuje během cvičení oporu a stabilitu. Zároveň při meditaci a relaxaci je každý dotek s podložkou jako jemné pohlazení.

 

Pro nás je na prvním místě, aby byl celý produkt vyroben s ohledem na životní prostředí z přírodních udržitelných materiálů, fair trade cestou. Za naše podložky ručíme nejen svými jmény, ale především vědomím, že jsou vyrobeny s láskou.

 

joga podlozky 4 mm a 1 mm  a 1,5 mm 

 

VÁHATE JAKOU PODLOŽKU ZVOLIT?

Podložku si můžete vybrat vždy ve dvou variantách: 4 mm nebo 1.5 mm. Pokud dáváte přednost komfortnímu domácímu cvičení nebo začínáte se cvičením, tak vám doporučujeme podložku s tloušťkou 4 mm. Podložka je výborná na tvrdé nebo nerovné povrchy. 

V případě, že rádi cestujete, nebo si nosíte podložku s sebou, zkuste odlehčenou variantu 1,5 mm. Jogamatka je skladná a lehká. Hodí se pro začátečníky i pokročilé.  Záleží na tom, jakým způsobem podložku využíváte. Pokud máte doma měkké povrchy, např. koberec, tak může být vhodným řešením. V případě, že chodíte do studia, tak ji můžete použít jako vrchní vrstvu.1 luxusní jogamatky a podložky na cvičeníTvaLaska symbolizuje lásku k sobě a světu kolem nás. Základem lásky je především sebeláska. Naším posláním je dělat skrze naše produkty a hodnoty láskyplnější místo na Zemi.

 

Od srdce Vám přejeme prožít láskyplný život.

Niki a Ctirad

 

 

Zpět do obchodu