Náš příběh

NÁŠ PŘÍBĚH

Věříme, že svět je tak krásný, jak si ho uděláme. Proto s láskou tvoříme produkty pro druhé a pro radost.  Ať už je to podložka na jógu, cvičení či jiné věci.  Všechny jsou však vyrobeny z lásky pro vás.

 

manželé tva laska podlaožka na jogu 

 

KDO JSME

Jsme manželé, kteří hledali ideální podložku na cvičení, až se rozhodli si ji sami navrhnout a nechat vyrobit. Není to však pouze o ní, ale především o lásce a radosti, kterou jsme do ní vložili a kterou chceme předat dále. Na počátku to byla především touha tvořit krásné věci. Produkty, vyráběné z radosti pro radost.

 

2 luxusní jogamatky a podložky na cvičení 

 

Vytváříme moderní a designové podložky na jógu a cvičení. Jsou navrženy tak, aby se staly součástí vašich domácností a interiérů. Joga matku tedy můžete nechat stále rozloženou a zacvičit si kdykoliv během dne.

Ať už budete na naší podložce cvičit ve studiu nebo doma, naším cílem je, aby vám činila radost každou chvíli, kdy ji budete používat.

 

PODLOŽKÁCH NA JÓGU A CVIČENÍ

Cvičení je pro nás denním rituálem. Je to chvíle, kdy jsme sami se sebou. S naším tělem a myslí. Podložka je prakticky jediná věc, kterou kromě svého těla ke cvičení potřebujeme.

Dlouho jsme nemohli najít ideální podložku, která by byla vhodná na více druhů cvičení, vypadala by hezky v moderním interiéru a zároveň byla vyrobena s ohledem na naši přírodu. Rozhodli jsme, že si tu pravou podložku navrhneme a o svou radost se podělíme spolu s vámi.

joga pdolžoky vyrobené z přírodního kaučuku

Vybrali jsme materiály, které jsou nejvíce spojené s přírodou. Naše podložky na cvičení jsou vyrobeny ze 100 % přírodního kaučuku a vrchní vrstvy z protiskluzového mikrovlákna. Protiskluzové semišové mikrovlákno má savé účinky a zajišťuje během cvičení oporu a stabilitu. Zároveň při meditaci a relaxaci je každý dotek s podložkou jako jemné pohlazení.

 

Pro nás je na prvním místě, aby byl celý produkt vyroben s ohledem na životní prostředí z přírodních udržitelných materiálů, fair trade cestou. Za naše podložky ručíme nejen svými jmény, ale především vědomím, že jsou vyrobeny s láskou.

 

joga podlozky 4 mm a 1 mm  a 1,5 mm 

 

VÁHATE JAKOU PODLOŽKU ZVOLIT?

Podložku si můžete vybrat vždy ve dvou variantách: 4 mm nebo 1.5 mm. Pokud dáváte přednost komfortnímu domácímu cvičení nebo začínáte se cvičením, tak vám doporučujeme podložku s tloušťkou 4 mm. Podložka je výborná na tvrdé nebo nerovné povrchy. 

V případě, že rádi cestujete, nebo si nosíte podložku s sebou, zkuste odlehčenou variantu 1,5 mm. Jogamatka je skladná a lehká. Hodí se pro začátečníky i pokročilé.  Záleží na tom, jakým způsobem podložku využíváte. Pokud máte doma měkké povrchy, např. koberec, tak může být vhodným řešením. V případě, že chodíte do studia, tak ji můžete použít jako vrchní vrstvu.1 luxusní jogamatky a podložky na cvičeníTvaLaska symbolizuje lásku k sobě a světu kolem nás. Základem lásky je především sebeláska. Naším posláním je dělat skrze naše produkty a hodnoty láskyplnější místo na Zemi.

 

Od srdce Vám přejeme prožít láskyplný život.

Niki a Ctirad

Zpět do obchodu