Eco trička

Objevte naši nabídku ekologických triček, která jsou vyrobena s ohledem na přírodu i etické principy. Všechna naše trička jsou zhotovena z bio bavlny, což znamená, že při jejich výrobě nebyly použity žádné škodlivé chemikálie ani pesticidy. Bio bavlna je šetrná k životnímu prostředí a zároveň příjemná na nošení.

Navíc, naše produkty nesou certifikát fair trade, což zajišťuje, že všichni lidé zapojení do jejich výroby dostávají spravedlivou odměnu a pracují v důstojných podmínkách. Tím, že nakoupíte u nás, podporujete nejen udržitelný rozvoj a ochranu životního prostředí, ale také férové obchodní praktiky.

Vyberte si svůj styl z naší kolekce ekologických triček a přidejte se k těm, kteří chtějí změnit svět k lepšímu.

Eco triko TvaLaska Laska (2)
590 Kč

Lásku můžete nosit nejen v srdci, ale i na srdci.

502XS
Eco Triko TvaLaska Miluji (1)
590 Kč

Milujme a buďme milováni

505XS
Eco triko TvaLaska cerven srdce (3)
590 Kč

Srdce láskou plesá

5031XS
3 položek celkem

Eco trička jsou ekologicky šetrné oděvy vyrobené z udržitelných materiálů, jako jsou organická bavlna, recyklovaná vlákna nebo bambus. Tyto trička jsou často produkovány s ohledem na minimalizaci negativního dopadu na životní prostředí a mohou být vyráběny v souladu s etickými pracovně-právními normami. Nositelé eco triček tak podporují ekologicky odpovědné výrobní metody a zároveň přispívají k ochraně planety.

Zpět do obchodu