S láskou pomoci

Tato kampaň vznikla jednoho dne u snídaně. S manželem jsme jako obvykle plánovali další kroky a narazili jsme na téma Black Friday. Oba jsme věděli, že bychom rádi pojali slevové šílenství trochu jinak. U šálku horkého čaje v brzkých ranních hodinách se u nás v kuchyni zrodil nápad, jít cestou Help Day.

 

S láskou pomoci

 

Kampaň jsme nazvali “S láskou pomoci” našim oblíbeným studiím a lektorům. Chceme věnovat 20 % z každé prodané podložky na studia a lektory, kteří to nyní skutečně potřebují. Oslovili jsme řadu studií a lektorů po Česku a Slovensku. Díky pozitivní odezvě jsme se upevnili v tom, že tato cesta má smysl.

 

Ta největší podpora přichází ale především skrze vás. Nabízíme vám jednu z možností, jak podpořit své oblíbené studio nebo lektora. Stačí, abyste při objednávce zadali do poznámky název studia/jméno lektora a město. My se postaráme o předání. 

 

S láskou pomoci spouštíme v neděli 22.11. Akce potrvá celý týden do 29.11. 

>>> Pro ty, co akci nestihli a rádi by podpořili své studio/lektora prodlužujeme do 6.12.2020  :-)

 

I mé oblíbené studio Atha Yoga v Ostravě je nyní zavřené. Doufám, že až všechna opatření opadnou, budeme se mít stále kde vracet. S láskou pomoci je možná malé gesto, ale pro některé může mít obrovský význam.

 

S láskou pomoci

Niki & Ctirad spolu s vašimi milovanými studii a lektory

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení