Kolekce, která pomáhá - S láskou pomoci

S láskou a pohybem to jde v každém věku... přesně z toho důvodu vznikla i tato podložka ve spolupráci s nadací Krása pomoci. Láska je s námi po celý život. Je součástí nás. Stejně tak si přejeme, aby s námi byla zdravá kondice. O to se snaží právě nadace Krása pomoci, která pomáhá seniorům prožít důstojný a aktivní podzim života. K této příležitosti jsme vyrobili podložku Tvá Kráska a Cesta života. Podložky, které dělají nejen radost, ale i pomáhají. Užijte si její pohodlí a jedinečný design.

 

blog_1

Paní Mili s podložkou na jógu Tva Kráska

 

Tohle je paní Mili, ambasadorka celého projektu, které je 92 let a společně s námi vytvořila tuto krásnou kampaň. Mili je jedna ze seniorek, kterým nadace pomáhá žít důstojný život tam, kde je jejich domov. A také je důkazem, že s láskou a pohybem to jde v každém věku.

 

blog_2

Podložka s dobrými úmysly, co má péči o seniory na mysli.

 

Právě probíhá předprodej. Na oficiální zahájení prodeje se můžete těšit 24.11. Udělejte radost sobě nebo svým blízkým pod stromečkem. 

 

A jaké je poselství podložky?

 

 

Stejně jako je v životě důležitá láska, poslouží i tvá kráska.

Podložka s dobrými úmysly, co má péči o seniory na mysli.

Krása pomoci TvaKráska joga podložka (23)

Nadace Krása pomoci

 

Ať Vás láska a pohyb provází celým životem...


Niki a Ctirad

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení