Neohodnoceno

Lásko Legíny Nebeská modrá

Jako jasná obloha

Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
1 590 Kč
Kategorie: ECO Oblečení

Poutavá jako jasná obloha při krásném slunečném dni, plných nezapomenutelných vzpomínek. Vzpomínek, při kterých nám se nám rozechvěje srdce. Eco joga legíny Nebeská modrá vás budou doprovázet po všech vašich dobrodružstvích. 

 

PODPOŘTE NÁS NA HITHITU

Udržitelnost je jednou z cest pro lepší svět. Vyrábět ekologické a stylové produkty nám dává obrovský smysl a také závazek pro naši budoucnost. Vývoj se nám úspěšně podařilo dokončit, ale celou kolekci však můžeme nastartovat pouze s vámi.  Pomozte nám šířit vizi: “mít to dobré nejen v sobě, ale i na sobě”.

 

Zapojte se a podpořte naši kampaň na HITHITU

 

              

 

Legíny a topy jsou dostupné pouze v předprodeji na kampani HitHit. 

 

Legíny na jógu a sport jsou vyrobené z recyklovaných plastů a sítí z moře. Jedinečný recyklovaný materiál je zároveň velice příjemný na těle a působí jako druhá kůže, materiál neprosvítá a zároveň je prodyšný

Díky střihu jsou legíny s vysokým pasem univerzální a sednou na všechny typy postav. Speciálně upravený střih v tříslech dodává eco legínám ještě větší flexibilitu a pohodlí při cvičení. 

Naše recyklované legíny jsou navrženy pro vaše láskyplné chvíle při cvičení a józe. Jejich univerzální barvy a střih však oceníte každý den.  S láskou k sobě a světu kolem nás.

 

Legíny jsou ušity s láskou a od srdce u nás v Česku.