Neohodnoceno

Lásko Legíny Půlnoční modrá

Tajuplné a úchvatné

Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
1 590 Kč
Kategorie: ECO Oblečení

Tajuplné a úchvatné jako noční obloha, posetá miliony zářivých hvězd, které září jako úsměvy celého světa. To jsou eco legíny na jógu a cvičení Půlnoční modrá.

 

PODPOŘTE NÁS NA HITHITU

Udržitelnost je jednou z cest pro lepší svět. Vyrábět ekologické a stylové produkty nám dává obrovský smysl a také závazek pro naši budoucnost. Vývoj se nám úspěšně podařilo dokončit, ale celou kolekci však můžeme nastartovat pouze s vámi.  Pomozte nám šířit vizi: “mít to dobré nejen v sobě, ale i na sobě”.

 

Zapojte se a podpořte naši kampaň na HITHITU.

 

              

 

Legíny na jógu a sport jsou vyrobené z recyklovaných plastů a sítí z moře. Jedinečný recyklovaný materiál je zároveň velice příjemný na těle a působí jako druhá kůže, materiál neprosvítá a zároveň je prodyšný

Díky střihu jsou legíny s vysokým pasem univerzální a sednou na všechny typy postav. Speciálně upravený střih v tříslech dodává eco legínám ještě větší flexibilitu a pohodlí při cvičení. 

Naše recyklované legíny jsou navrženy pro vaše láskyplné chvíle při cvičení a józe. Jejich univerzální barvy a střih však oceníte každý den.  S láskou k sobě a světu kolem nás.

Legíny jsou ušity s láskou a od srdce u nás v Česku.