Neohodnoceno

Lásko Legíny Vesmírná šedá

Smysluplně půvabná

Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
1 590 Kč
Kategorie: ECO Oblečení

Půvabná jako naděje, ukrývající se v našich srdcích. Doprovází nás za každé situace, jako vás budou doprovázet naše eco legíny Vesmírná šedá.

 

PODPOŘTE NÁS NA HITHITU

Udržitelnost je jednou z cest pro lepší svět. Vyrábět ekologické a stylové produkty nám dává obrovský smysl a také závazek pro naši budoucnost. Vývoj se nám úspěšně podařilo dokončit, ale celou kolekci však můžeme nastartovat pouze s vámi.  Pomozte nám šířit vizi: “mít to dobré nejen v sobě, ale i na sobě”.

 

Zapojte se a podpořte naši kampaň na HITHITU

 

              

 

Legíny a topy jsou dostupné pouze v předprodeji na kampani HitHit. 

 

Legíny na jógu a sport jsou vyrobené z recyklovaných plastů a sítí z moře. Jedinečný recyklovaný materiál je zároveň velice příjemný na těle a působí jako druhá kůže, materiál neprosvítá a zároveň je prodyšný

Díky střihu jsou legíny s vysokým pasem univerzální a sednou na všechny typy postav. Speciálně upravený střih v tříslech dodává eco legínám ještě větší flexibilitu a pohodlí při cvičení. 

Naše recyklované legíny jsou navrženy pro vaše láskyplné chvíle při cvičení a józe. Jejich univerzální barvy a střih však oceníte každý den.  S láskou k sobě a světu kolem nás.

 

Legíny jsou ušity s láskou a od srdce u nás v Česku.