Pohlazení na duši - přípravek na podložku a osvěžovač

Provoněné okamžiky

Skladem
490 Kč
Kategorie: Vůně
Hmotnost: 0.245 kg
Nechte do své duše proniknout chvíli radostného okamžiku, který prožijete spolu s naší vůní Pohlazení na duši. Potěšte své smysly, jako když se ráno procházíte po pláži, písek se vám pohybuje mezi prsty, popíjíte svěží kokosovou vodu, dýcháte čerstvý mořský vzduch a vstupujete do dalšího krásného rána. Užijte si toto pohlazení na duši s naší vůní.

Doteky sladkého kokosu se smíchají s povzbudivou svěžestí ovocných tónů osvěžující mandarinky. Vůni na podložku TvaLaska dále doprovázejí kouzelné tóny litsei a podmanivá vůně Neroli. Nic jiného, než kvalitní přírodní esenciální oleje a čistou lásku v naší vůni na podložku nehledejte. Esenciální oleje velmi příznivě působí na člověka.

Vůni si rychle zamilujete i pro její četné využití. Hodí se především na očištění a osvěžení vaší podložky na jógu TvaLaska. Ovocný tón mandarinky vás nabudí energií. Vůni můžete nanést na podložku před cvičením pro umocnění zážitku z jógy či po, pro dosažení celkové harmonie. Lze jí využít i jako osvěžovač vzduchu pro domácí harmonii. Je jen na vás, kde všude vás bude naše vůně Pohlazení na duši provázet.

Složení: Esenciální olej mandarinka, esenciální olej kokos, esenciální olej litsea, esenciální olej Neroli.

Objem: 150 ml

Aplikace: Lehce aplikujte na podložku a nechte zaschnout. Můžete či nemusíte otřít hadříkem. Jako osvěžovač nastříkejte do místnosti.
Zpět do obchodu